Grupa "Angelo" rozbita. Zatrzymali 17 osób

Po wielomiesięcznym śledztwie funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji rozbili grupę zajmującą się oszustwami metodą"na policjanta". Zatrzymanych zostało 17 osób tak zwanej ekipy "Angelo". Pośród nich jest mężczyzna podejrzewany o koordynowanie przestępczej działalności. Z ustaleń prokuratury wynika, że oszukując starsze osoby, wyłudzili oni ponad milion złotych.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 23-04-2018)

Zwycięzcy maratonu już na mecie. Autobusy wracają na swoje trasy

Ponad 17 tysięcy osób bierze udział w Orlen Warsaw Marathonie. Najlepsi są już na mecie. Wśród mężczyzn wygrał Kenijczyk Ezekiel Omullo, wśród kobiet Białorusinka Nastazja Iwanowa, a mistrzem Polski został Yared Shegumo.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 22-04-2018)

Cymański zachwala kandydata Jakiego. Po chwili: błąd, już się zagalopowałem

- Sam udział w takich zawodach, jak wybory prezydenta Warszawy, czy Rafała Trzaskowskiego, czy Patryka Jakiego, jest wielkim zaszczytem - stwierdził poseł Tadeusz Cymański w programie "Kawa na Ławę" w TVN24. Po chwili dodał, że zagalopował się, bo decyzja w sprawie kandydata Zjednoczonej Prawicy nie została jeszcze ogłoszona. Tymczasem Polska Agencja Prasowa spekuluje, że kandydować zamierza także Jacek Wojciechowicz, były wiceprezydent Warszawy.

Zwycięzcy Orlen Warsaw Marathonu już na mecie

Trwa Orlen Warsaw Marathon. Zamknięte ulice, objazdy

Ponad 17 tysięcy osób bierze udział w Orlen Warsaw Marathonie, będącym także mistrzostwami Polski mężczyzn, oraz do Biegu Oshee na 10 km. Wystartowali o godzinie 9 z Wybrzeża Szczecińskiego. Meta - przy PGE Narodowym. Na warszawskich kierowców czekają dziś duże utrudnienia.

Ponad 17 tysięcy biegaczy. Zamknięte ulice, objazdy

Ponad 17 tysięcy osób szykuje się do startu w Orlen Warsaw Marathon, będącym także mistrzostwami Polski mężczyzn, oraz do Biegu Oshee na 10 km. Start w niedzielę o godzinie 9 z Wybrzeża Szczecińskiego. Meta - przy PGE Narodowym. Na warszawskich kierowców czekają duże utrudnienia.