Problemy z dreamlinerem. Opóźniony powrót z Singapuru do Warszawy

Dreamliner LOT-u, który miał lecieć z Singapuru do Warszawy, miał problemy techniczne. Lot został opóźniony o kilkanaście godzin. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 09-12-2019)

Wystawa "Fascynujący świat pająków i skorpionów"

Na wystawie "Fascynujący świat pająków i skorpionów" w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie można zobaczyć prawie 60 gatunków pajęczaków, a większość z nich można nawet potrzymać na ręce.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 01-12-2019)

Wystawa "Fascynujący świat pająków i skorpionów"

Na wystawie "Fascynujący świat pająków i skorpionów" w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie można zobaczyć prawie 60 gatunków pajęczaków, a większość z nich można nawet potrzymać na ręce.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 01-12-2019)

Ścigali poszukiwanego, ten próbował ich przejechać. Policjanci oddali strzały

Poszukiwanego mężczyznę zauważyli policjanci, którzy patrolowali okolicę w Krzywicy (Mazowieckie). Ruszyli za nim w pościg, oddali też ostrzegawcze strzały. Mężczyzna został zatrzymany. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 30-11-2019)

Tragiczny pożar w stadninie niedaleko Warszawy

W ogniu stanęła w sobotę wieczorem stadnina koni w miejscowości Grzmiąca w województwie mazowieckim. Wewnątrz znajdowały się zwierzęta, jedno z nich nie przeżyło.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 24-11-2019)

Ogień w stadninie niedaleko Warszawy. "Jeden koń padł"

W ogniu stanęła w sobotę wieczorem stadnina koni w miejscowości Grzmiąca w województwie mazowieckim. Wewnątrz znajdują się zwierzęta, jedno z nich nie przeżyło. Strażacy walczą z pożarem. Podkreślali, że gaszenie może trwać jeszcze kilka godzin.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 23-11-2019)

Wulgarne hasła i palone flagi. Zatrzymania i mandaty po przemarszach narodowców

Ponad 30 zatrzymanych osób, kilkanaście wystawionych mandatów i niemal 100 wylegitymowanych osób. Podczas przemarszów narodowców w Warszawie i we Wrocławiu nie obyło się bez incydentów. Wśród tłumów słychać było szowinistyczne i antysemickie okrzyki, palono także flagi.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 12-11-2019)

Ministerstwo chce zakazać noszenia broni w Warszawie. Na jeden dzień

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotował projekt rozporządzenia w sprawie czasowego zakazu noszenia broni w Warszawie 11 listopada. Resort uzasadnia to koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom uroczystości państwowych i zgromadzeń publicznych w Święto Niepodległości. Projekt skierowano do uzgodnień międzyresortowych.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 05-11-2019)

Jedzie pociąg, kobieta chce przebiec przez tory. "Przerażenie po prostu"

- Rogatki i czerwone światła nie pomogą, jeśli zawodzi rozsądek - mówi Mirosław Siemieniec z PKP PLK o sytuacji nagranej na przejeździe kolejowym w Pruszkowie pod Warszawą. Kobieta, mimo opuszczonego szlabanu i nadjeżdżającego pociągu, próbowała przebiec przez tory. Maszynista zachował czujność i zaczął trąbić.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 29-10-2019)

Samochód wypadł z pasa i uderzył w autobus. Kierowca nie przeżył

Jedna osoba nie żyje, a 11 zostało rannych w wypadku w miejscowości Kołaki, niedaleko Ostrołęki na Mazowszu. W niedzielę samochód osobowy zderzył się tam z autobusem, którym jechało 25 osób.

(kategoria: Informacje z miasta - Źródło: TVN24.pl, dodano: 28-10-2019)

Nawigacja

Social media