Forum

» Firma

Atrakcje na imprezę integracyjną?

 • lazienki

  Dość znacznie w ostatnim czasie powiększył nam się zespół w firmie, chcielibyśmy zorganizować impreze integracyjną. Szef zaproponował by zamówić usługę Fotobudki, proponuje nawet zamówić ją od http://www.fun-fotobudka.pl Czy uważacie, że to dobry pomysł?

 • karina35

  Jesli chodzi o fotobudki to ja polecam fotobudka-na-przyjecie sprawdziła się świetnie u mnie na weselu. Mają dobre ceny i profesjonalną obsługę także to bardzo fajny pomysł na wesele czy imprezy bo moi goście byli wręcz zachwyceni :)

 • Kalina

  Byłam na imprezie integracyjnej, gdzie skorzystano z usług firmy z Radomska http://extremepaintball.pl/firmy/ . Paintball na taką okazję jest niezastąpiony. Świetna zabawa, oreagowanie stresu. Na koniec ognisko. I nie wymaga to siły, czy wytrzymałości. Człowiek wraca do pracy z nową energią. A do tego to ma duży wpływ na poprawę stosunków między pracownikami. Lepiej im się dogadać i współpracować.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Przemyślana reklama? Marketing szeptany - Mama Marketing

Koszulki i bluzy dla par z akomu.pl

Nawigacja

Social media