Forum

» Firma

Reklama zewnętrzna - skuteczność

 • Maczynski

  W Warszawie jest wiele firm oferujących stworzenie czy montaż reklamy zewnętrznej. Dobra firma, która zajmuje się montażem to Montek (http://www.montek.pl/52/77/artykuly/reklamy.html). Z tego typu usługami nie ma problemu. Zastanawiam się jednak nad skutecznością tej formy reklamy. Znajdzie się tu ktoś, kto zainwestował w reklamę zewnętrzną i jest pewien, że dzięki niej wzrosły obroty jego firmy?

 • Monia

  Taka reklama wcale nie jest skuteczna. Moim zdaniem najbardziej skuteczna jest poczta pantoflowa. Dzięki temu wszystko się rozlekamuje.

 • Tama1980

  a ja dodałam ogłoszenie na aktywnamarka.pl i nie robie tu nikomu reklamy, bo ani razu jeszcze nie miałam kklientów stamtąd, ale za to jest poziom tych ogłoszeń i chetnie je przekazuje dalej.

 • Kalina

  Najlepszą reklamą zewnętrzną, oprócz banerów jest wygląd otoczenia firmy. Często o tym zapominamy, a to może odstraszać kontrahentów. Dlatego warto zadbać o małą architekturę wokół naszej firmy. Takimi usługami zajmuje się http://www.komserwis.pl/pl/ . Czasami nie trzeba dużych nakładów finansowych, by otoczenie firmy zachęcało do współpracy.

 • Matylda

  To prawda wygląd witryny sklepowej oraz samego wnętrza lokalu ma ogromne znaczenie i buduje wizerunek firmy. Ale w dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko mieć lokal ale i trzeba wyjść z informacją do klienta. W dobie mediów społecznościowych i Internetu taka reklama przyjmuje całkiem inna postać. Warto z tych narzędzi korzystać i wykorzystywać je do kontaktu z klientem. Tu świetnie może się sprawdzić reklama AdWords na frazy lokalne oraz profil na Facebooku. Jednak warto takie działania zlecić specjaliście, na pewno w https://pirmedia.pl/ świadczą takie usługi więc warto zapytać o ofertę współpracy.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Nawigacja

Social media