Forum

» Humor

Kawały o Jasiu

 • Miko

  Jasiu mówi do mamy:
  Mama wiesz ile jest pasty do zębów tubce?
  Nie synku - odpowiada mama.
  A ja wiem - od telewizora do kanapy.

  Kto zapoda kolejny?

 • admin

  Nauczycielka w klasie mówi do dzieci, że królowie w dawnych czasach nie zdejmowali koron przed nikim. Nieprawda! Krzyczy Jasiu. To powiedz Jasiu przed kim niby zdejmują korony królowie. Przed fryzjerem odpowiada Jasio ;)

 • Monika

  Jasiu, a gdzie jest wasz tatuś? - dopytuje się ciekawski sąsiad.- Pojechał na trzy lata do Ameryki.- A dlaczego was ze sobą nie zabrał?- Bo my w tym napadzie nie braliśmy udziału.

 • Marko

  To znacie:

  Jasio idzie z mamą do sklepu. Przed sklepem widzi pijaka z krzywymi nogami. I głośno mówi do mamy: Mamo, ale ten pan ma krzywe nogi! Jasiu, ale tak nie wolno! Możesz tego pana obrazić!
  Następnego dnia Jasio znowu idzie z mamą do sklepu, widzi tego samego faceta z krzywymi nogami i głośno mówi: Ale ten pan ma krzywe nogi! Wtedy mama już straciła cierpliwość i mówi do Jasia: Jasiu, ile mam ci powtarzać że tak nie wolno! Za karę będziesz siedzieć w domu i nie wyjdziesz dopóki nie przeczytasz Szekspira.
  Po trzech miesiącach Jasio znowu idzie z mamą do sklepu i widząc faceta z krzywymi nogami mówi: Cóż to za moda nastała w tych czasach, żeby jaja swe nosić w nawiasach.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Koncentratory tlenu - https://tlenwdomu.pl/

Nawigacja

Social media