Forum

» Hydepark

nowa honda civic warszawa

 • Piroster321

  Witam :) Jaki salon poleciliyście, gdzie mógłbym obejrzeć nową hodnę Civic ?

 • Fisos33es

  A byłeś może w HondaPlaza ? To jeden z większych salonów, gdzie maja duzy wybó nowych i uzywanych samochodów Hondy w dobrych cenach. Może pójść popatrzeć, umówić się na jazdę próbną oraz dokładnie umówić się na warunki kupna. Od razu na miejscu jest serwi i magazyn części, więc wszystko co potrzebne w jednym miejscu.

 • Firek44e

  Styczeń już trwa, więc akurat czas na wyprzedaże wcześniejszych roczników, bądź nadchodzą też nowe. Jeżeli szukasz Civica z salonu to zdecydowanie HondaPlaza, mają fajne warunki leasingowe, miła atmosfera i można się spokojnie dogadać.

 • TadzikMiso

  a pewno jest już w kilku salonach, jednak jeżeli będziesz już sie zastanawiał nad zakupem to zajedź do większosc. W HondaPlaza w rozliczeniu możesz oddać stary samochód. Każde auto do nich jest sprawdzone pod względem mechanicznym, blacharskim i prawnym. Oczywiście jeżeli chodzi o auta używane. Można też wynegocjować dobre dla Ciebie ceny ;)

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Koncentratory tlenu - https://tlenwdomu.pl/

Nawigacja

Social media