Forum

» Kuchnia

Zdrowe jedzenie

 • Marko

  Co to w ogóle jest zdrowe jedzenie? Wszędzie pełno konserwantów dodatków i polepszaczy. Nikt nie myśli o tym, że skoro mamy jeść zdrowo to dostępność takich produktów na rynku powinno się ograniczać?

 • elka33

  Zdrowe jedzenie czytaj jako lepsze jakościowo produkty. Rzeczywiście są droższe ale niewiele. Poszukaj przepisów w sieci. Warto iść w tym kierunku.

 • Marko

  Nie zrozumiałaś mojej wiadomości. Co z tego, że są lepsze jakościowo produkty jak nie wiadomo co się działo od momentu zasadzenia przykładowej marchewki do jej wyrwania z ziemi. To, co jest w produktach powoli się mści na naszym zdrowiu. Nie zaprzeczysz chyba?

 • Monika

  Tu masz racje. Niby marchewaka jak marchewka. ale po ugotowaniu woda od niej zielona. Tak samo z kalafiorem. Aż strach to jeść. Ale najlepszy sposób to chyba mieć kawałek własnego ogródka i coś tam sobie zasadzić i wychodować. To może nie dużo w porównaniu do tego co jemy przez cały rok, ale zawsze jakaś część.

 • elka33

  Nie każdy ma czas na zabawę w ogrodzie niestety. Macie jakieś prawdzone przepisy kulinarne?

 • Monika

  Ja ostatnio kupiłam parowar, tak na prawdę do niego wymysłów nie trzeba. Staram się zamiast soli dodawać zioła. Mięsko z kurczaka, ziemniaczek i tona warzywek i obiadek smaczny, zdrowy i lekki.

 • Marko

  Ja ostatnio kupiłam parowar, tak na prawdę do niego wymysłów nie trzeba. Staram się zamiast soli dodawać zioła. Mięsko z kurczaka, ziemniaczek i tona warzywek i obiadek smaczny, zdrowy i lekki.


  Da radę zjeść z parowara? Ciekaw jestem jak smakuje jedzenie na parze. Jeśli chodzi o przepisy to fajną stronkę znalazłem - tu link http://www.przepis-y.pl.

 • maksik

  Ja jestem zdania, ze zanim zaczniemy gotować na zdrowo warto zadbać o zdrowe produkty a o te niestety trzeba się postarać. W marketach mięso aż się świeci w lodówkach i strach je jeść. Dlatego od jakiegoś czasu robię zakupy w sklepie internetowym https://polskikoszyk.pl jeśli zamówie w odpowiednich godzinach to na terenie Warszawy mam dostawę tego samego dnia więc to na pewno jest wygodne.

 • Amanda

  Ziola w kuchni do różnych herbatek albo do potraw to bardzo dobre rozwiazanie, co prawda trzeba na toczasu, ale warto posadzić w doniczce miętę, szałwię, tymianek, rozmaryn, pietruszkę itd. Możemy bardzo sprytnie dodać dobry smak za pomocą
  ziół.

 • Amanda

  Stosujac Ziola do różnych herbatek albo do potraw to bardzo dobre rozwiazanie, co prawda trzeba na toczasu, ale warto posadzić w doniczce miętę, szałwię, tymianek, rozmaryn, pietruszkę itd. Możemy bardzo sprytnie dodać dobry smak za pomocą
  ziół. http://ziola-na.net/w-kuchni/

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Nawigacja

Social media