» Nieruchomości

Aranżacja wnętrz?

 • Monika

  Skąd czerpiecie inspiracje na aranżacje wnętrz? Macie jakieś swoje sprawdzone miejsca gdzie można znaleźć dużo pomysłów? Ja na jakimś blogu powiadziałam piękne obrazki w ramkach i wiem że podobne można zamówić na http://meandwall.pl
  J
  estem na etapie planowania remontu i całe urządzanie jeszcze przed mną.

 • Tsumi

  Ja to głównie na Facebooku obserwuję profile aranżatorskie ale i blogi czytam. Zawsze cos tam ciekawego znajdę i mnie zaciekawi.

 • greemsy

  Najlepiej szukać inspiracji w internecie - jest tego pełno ;)

 • alealeks

  Ja wolę wszystko konsultować z fachowcem. Coś, co dobrze wygląda na zdjęciu w internecie, niekoniecznie sprawdzi się u mnie w mieszkaniu. mam sprawdzoną ekipę - firmę Lamix meble i Roberta Ciężkowskiego, robili mi już kuchnię i łazienkę.

 • kasztanek

  A nie łatwiej poszukać inspiracji na blogach wnętrzarskich i na takiej podstawie samemu wykonać aranżacje. Takich blogów jest na prawdę masa, dodatkowo jest sporo sklepów które oferują dodatki do wnętrz. Mi osobiście bardzo podobają się poduszki wykonane ze sznurka bawełnianego, sama nie umiem takiej wykonać, ale mozna takie kupić np. w https://pracownia-sznurka.pl/. takie poduszki dadzą wnętrzu charakteru i ocieplą wystruj.

 • Monika

  A może warto też przeglądać blogi sklepów z meblami. Czasami można tam znaleźć na prawdę fajne aranżacje i pomysły. Ja jakis czas temu kupiłam kanapę w http://plmeble.pl/ i miałam dylemat co do aranżacji i na blogu wnętrzarskim znalazłam fajny pomysł.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Nawigacja

Social media