» Nieruchomości

Budowa domu, od czego zacząć?

 • Matylda

  Planujemy z meżem rozpocząć budowę domu, ale szerze ani ja ani on nie bardzo wiemy jak się do tego zabrać. Czy ktoś może nam podpowiedzieć co i jak trzeba załatwić? Przy okazji chcemy skorzystać z tego geodety http://geonet.waw.pl czy ktoś może korzystał z jego usług?

 • Maczynski

  Geodetów i podobnych specjalistów nie brakuje. Warto zadbać o wszelkie szczegóły i przede wszystkim rozejrzeć się po sklepach typu http://catido.pl za dobrą ofertą materiałów zarówno budowlanych jak i do wykończenia wnętrz. Powodzenia!

 • alealeks

  Racja, teraz czas na projekt domu. Żebyś miała większy wybór, podeslę Ci stronę firmy, od której my mamy projekt domu i wnętrza: http://ddprojekt.pl/. Ta firma zajmuje się też pracami budowlanymi i remontowymi, z tym że to jest firma z Krakowa.

 • Monika

  Na pewno od projektu, bo to podstawa. A jak już mury stoją można zabrać się za urządzanie. My już jesteśmy na etapie wyboru okien, drzwi. I właśnie przeglądam na https://www.merkurymarket.pl/drzwi-zewnetrzne-drewniane/ drzwi zewnętrzne, drewniane. I mam nie lada dylemat, bo nie wiem czy brać przeszklone, czy pełne. Może ktoś doradzi?

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Koncentratory tlenu - https://tlenwdomu.pl/

Nawigacja

Social media