» Nieruchomości

Materiały budowlane od producenta

 • Monika

  Od tego producenta nie kupowałam, ale ostatnio mąż mój zamawiał od http://lode.pl/ cegły klinkierowe do wykonania ogrodzenia. Wydaje mi sie, że nie ma większego problemu z zakupem i niczym się nie różni od zakupu w składach budowlanych. Ale warto z każdą firmą się skontaktować i zapytać o warunki.

 • Matylda

  Też można zobaczyć okna drewniane i dachowe na https://www.velset.pl/ bo mają ceny hurtowe. Wiadomo, ze budowa domu to spory koszt więc warto sprawdzać i porównywać ceny materiałów budowlanych by choć trochę zaoszczędzić. A jeśli okna można kupić w cenach hurtowych to na większej ilości na pewno zaoszczędzimy.

 • maksik

  Teoretycznie od producenta mogą być tańsze, ale nie zawsze producent prowadzi też sprzedaż. My wybraliśmy taki model kostki brukowej na podwórko http://www.polbruk.pl/pl/produkty/technika/prostokat.html i na stronie producenta znaleźliśmy punkty sprzedaży w naszym mieście, więc zdecydowanie taniej było nam tam pojechać niż bezpośrednio do producenta.

 • kasztanek

  Producent chce sprzedać dużo i szybko. Rzadko kiedy zdecyduje się na obsługę detalu. Moim zdaniem dużo prościej idzie dogadać się z wałaścicielem sklepu, gdzie są węże prysznicowe, brodziki, czy inne elementy, niż z producentem.

 • alealeks

  Znajomy coś ostatnio zamawiał, nawet załatwiałem mu transport w firmie Wiki bo trochę tego było, a samemu by tego nie przewiózł. ale nie pamiętam gdzie on to zamawiał...

 • Monika

  Ja ostatnio podczas remontu dachu zamawiałam membranę płynna od https://www.proof-tech.com/. Bardzo fajna technologia, można łatwo posmarować dach bez pomocy fachowca. No i szczelność bardzo dobra, zdecydowanie lepsza od papy.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Nawigacja

Social media