» Nieruchomości

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie?

 • Tutek

  Możecie polecić portal gdzie znajdę dużo ofert mieszkań na wynajem. Chyba z chęcią kupie nowe mieszkanie, niż używane. Ale decyzji jeszcze nie podjęłam. W każdym razie przeglądam oferty na https://tabelaofert.pl/mieszkania-na-wynajem/warszawa-bialoleka i kilka jest bardzo ciekawych. Ale mieszkanie to decyzja na całe życie więc warto przejrzeć wiele propozycji zanim podejmie się decyzje o zakupie. Polecicie coś?

 • kasztanek

  Bardzo dużo informacji jest na temat inwestycji mieszkaniowej na Wilanowie - Brzozowy Zakątek. Mają to być budynki mieszkalne z słonecznymi balkonami. Mieszkania mają być przestrone dla rodzin z dziećmi. Deweloper zakłada sprzedaż mieszkań rodzinom z programu MDM. W planach jest już zagospodarowanie przestrzeni drzweami, krzeami i placem zabaw. Myślę, że to bardzo dobra lokalizacja na mieszkanie własnościowe i to chyba dokładnie to czego szukasz. Mieszkanie jest nowe z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym. Więcej informacji znajdziesz na stronie dewelopera Polnord.

 • Matylda

  No ja czytałam same niegatywne opinie na temat tej inwestycji, głównie że będzie blisko obwodnicy miasta. Wejdż sobie na forum e-Wilanów tam wątek jest poruszany i ludzie zarzucają, że będzie hałas i pył i spaliny.

 • kasztanek

  Faktycznie takie wątki się zdarzają, ale z projektu dwelopera wynika, że mieszkania mają być od strony dziedzińca więc raczej hałas którego tak się wszyscy boją będzie znikomy. Dodatkowo ma tam też powstać salon samochodowy z biurowcami więc to oddzieli budynek mieszkalny od obwodnicy i "zgarnie" wszystko na siebie. Deweloper w planach zamieścił też dużo drzew i krzewów więc okolica będzie zielona. Mieszkania mają być przestrone i podzielone na strefę nocną i dzienną. Dla mnie też ważne jest to, że teren będzie ogrodzony, monitorowany i chroniony. Chcę czuć sie bezpiecznie i czuć, ze moje dzieci rownież są.

 • maksik

  Z tego co wiem to na obwodnicy w tym rejonie ma być ograniczenie prędkości do 100 km/h, mają być ekrany i od drogi dzielić ma budynek salonu samochodowego. Układ mieszkań ma byc tak ustytuowany, ze pokoje mają byc od strony dziedzińca a od strony drogi maja być kuchnie i łazienki. Co na pewno wpłynie pozytywnie na ograniczenie hałasu. Jak dla mnie to będzie ciekawe miejsce do mieszkania szczególnie, że ma byc linia tramwajowa do centrum.

 • Monika

  A korzystał ktoś może z biura nieruchomości https://www.maxon.pl/? Widzę, że mają sporo ciekawych ogłoszeń, a ja obecnie poszukuję mieszkania. Tez z chęcią skorzystam z pomocy doradcy, bo nie bardzo mam czas na szukanie mieszkań sama.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Koncentratory tlenu - https://tlenwdomu.pl/

Nawigacja

Social media