Forum

» Praca

Praca przez agencję pracy

 • Marko

  Czy macie jakieś doświadczenie z pracą za pośrednictwem agencji? Czy stawki są dużo niższe od normalnej pracy?

 • Maczynski

  Nie każda agencja pracy ma dużo dobrych ofert. Bywa, że warunki zatrudnienia są dalekie od oczekiwań. Z drugiej strony w agencjach pojawiają się prawdziwe ofertowe perełki, choć podobnie jak na zwykłych portalach ogłoszeniowych nie ma tego wiele.

 • Marko

  Dzięki za odpowiedź. Zastanawiamy się z partnerką nad wyjazdem do Holandii w przyszłym roku. Znalazłem już pierwsze oferty typu http://www.sbaeuro.pl ale dopiero zabiorę się za dzwonienie. Pytanie na co szczególnie zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy?

 • kasztanek

  Zanim podejmiesz decyzje co do agencji pracy i podpiszesz umowę polecał zarejestrować się na forach takich jak http://www.dobra-opieka.pl/forum-opiekunek to forum dla opiekunek osób starszych i jeśli ktoś zamieża w takim charakterze podjąć prace to tam na pewno znajdzie dużo ważnych i przydatnych informacji które ułarwią podjęcie decyzji.

 • Kalina

  Podejmując pracę przez agencję dobrze jest znać swoje prawa jako pracownika. Na stronie: https://poradnikpracownika.pl/ jest dużo przydatnych, ważnych informacji. Warto się z nimi zapoznać. Myślę, że wiele osó znajdzie tam odpowiedzi na pytania dotyczące pracy.

 • Matylda

  A jak wygląda zatrudnianie pracowników z zagranicę przez Agencję? Ktoś może ma w tym temacie doświadczenie? W naszej firmie potrzebujemy obecnie dużą ilość pracowników i rozważamy nawiązanie współpracy z Agencją http://rexstass.eu w celu rektutacji osób z Ukrainy. Czy ktoś może coś doradzić w tym temacie?

 • Maczynski

  No ja niestety nie zatrudniałem pracowników właśnie przez Agencje, ale wiem ze warto zadbać o to by Agencja dbała o naszych pracowników bo różnie to bywa. A czy ktoś może pracował w Niemczech przez Agencje https://www.opiekunki.aterima.pl? Córka skończyła studia i chce wyjechać na okres wakacyjny do pracy jako opiekunka bo jest pielęgniarką. Ale mimo wszystko się obawiam i z chęcią sprawdzę opinie. Ktoś może coś doradzić?

 • Marko

  Współpracowałem nie tak dawno z Aterimą (https://www.aterima.pl/) bo potrzebowałem na szybko dodatkowej gotówki. Generalnie nie było źle, chociaż wynagrodzenie zawsze może być lepsze.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Nawigacja

Social media