Forum

» Praca

Praca w drukarni Ellert?

 • maksik

  Czy ktoś może tam pracuje, lub pracował i może powiedzieć jakie warunki, co dokładnie robi się na introligatorni i jaka atmosfera w pracy?
  Dostałem zaproszenie na rozmowę właśnie w to miejsce. Nie wiem jak dalej się to potoczy ale zanim podejmę pracę chciałbym poznać opinie.

 • Matylda

  Ja tam nie pracuje ale słyszałam, ze praca jest na trzy zmiany. Od ręki dają umowę o prace. Na poczatek masz szkolenie i wszystko Ci pokazują. Podobno praca nie jest trudna, a z czasem naierasz wprawy. Jak Cię przyjmą to spróbuj, zawsze to praca. Jak sobie nie poradzisz zawsze będziesz mógł szukać dalej. Chociaż ludzie tam zostają i pracują.

 • maksik

  Juz po rozmowie, oczywiście zostaje mi czekać na telefon. Ale powiem szczerze że jak na pierwszą pracę to warunki całkiem dobre. Zaproponowali mi umowę o prace na 3 miesiące, na okres próbny. Oczywiście jak się sprawdzę to zostanę na dłużej i jak na razie wynagrodzenie 2 tysiące. Oczywiście trochę mnie martwą te trzy zmiany, bo jak mówie to pierwsza praca, ale mam chęci więc na pewno dam. Także zostaczymy czy zadzwonią.

 • diana

  A jak będzie wyglądała tam Twoja praca, czym się będziesz zajmować?
  Przyznam się - też nie lubię nocek...

 • maksik

  No i zadzwonili wczoraj. Dziś byłem podpisać umowę. Praca jest prosta bo na introligatorni, ale dokładnie dowiem się jutro, bo mam jutro pierwszy dzień na rano. Z tego co udało mi się ustalic to grafik wygląda tak, że ma się tydzień na rano, tydzień na popołudnie i tydzień na nocki. Także wszystko wskazuje na to, ze nocki będą za jakiś czas i będę już miał jakąś wiedzę. Zobaczymy. No jak narazie jestem zadowolony bo mam umowę o prace i dość dobre wynagrodzenie.

 • diana

  Czas pokaże. Najważniejsze, że jest umowa i ubezpieczenie.

 • maksik

  Pierwsze godziny pracy za mną. Na razie nie jest źle, faktycznie praca łatwa ale trzeba nabrać wprawy. Bardzo mili ludzie oraz kierownictwo. Wszystko jest pokazywane i nie trzeba się stresować. No fakt jest taki, że teraz umowa o prace to przywilej i żadko dostaje się ją od razu. Wiekszości pierwsze umowy to umowy zlecenie. Tu mam umowe o prace co prawda na okres próbny trzy miesiace, ale to zawsze umowa.

 • diana

  To już zawsze jakiś początek, który dobrze wróży.
  Oby wszystko było w jak najlepszym porządku, trzymam kciuki!
  Chętnie się dowiem więcej w temacie tej drukarni, może mają gdzieś jeszcze swoje oddziały?

 • maksik

  No z tego co wiem, to mają siedzibę pod Warszawą. I nic mi nie wiadomo o innych oddziałach. Pierwsze dni w pracy za mną i nie mogę złego słowa powiedzieć. Zobaczymy jak będzie dalej. Ale jedyne co mogłem zaobserwować to bardzo sympatyczne szefostwo.

 • diana

  Jeżeli szefostwo jest w porządku, to wszystko powinno być dobrze. Powodzenia życzę!

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Koncentratory tlenu - https://tlenwdomu.pl/

Nawigacja

Social media