Forum

» Praca

Własny biznes dla kobiety

 • kristin

  Zapraszam do dyskusji na temat tego, jaki byłby najlepszy własny biznes dla kobiety? Czy ktoś ma może już jakieś doświadczenie w tym temacie?

 • cirs

  Ciężko tak na prawdę coś powiedzieć na ten temat, ponieważ obecnie na rynku jest tyle tego, że wszyscy wszystko mają.

 • Kalina

  Zastanów się co umiesz robić i co lubisz. To podstawa udanego biznesu. Nikt za ciebie nie zdecyduje. Nie ważne, że komuś udało się np z kwiaciarnią. Jeżeli nie masz o tym pojęcia, to się za to nie zabieraj. I nie szukaj kobiecych biznesów. Nie ma już takich podziałów. Jak już wymyślisz, co chcesz robić, to pomyśl nad tym, co zrobisz z księgowością? Dasz radę sama? Ja mogę polecić Ci program do fakturowania: afaktura.pl. Bardzo prosty i ułatwiający życie w pracy. Masz do niego dostęp z dowolnego miejsca i zrobisz w nim wszystko co się wiąże z fakturami.

 • Matylda

  Kobieta może robić np. wszystko. Musi tylko chcieć. Moja koleżanka projektuje takie cudowne plenery dla Kobiet właśnie http://www.lovesimple.pl poczatkowo myślę sobie, kolejny kalendarz - bez sensu. Ale teraz kobiety zamawiają u niej taki plener i na prawdę robi na nim świetny biznes. Więc jak to mówią jak się chce to sie może.

 • cirs

  Może jakaś florystyka? Kobiety zazwyczaj są w tym dobre, więc warto o tym pomyśleć ;)

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Przemyślana reklama? Marketing szeptany - Mama Marketing

Koszulki i bluzy dla par z akomu.pl

Nawigacja

Social media