Forum

» Rodzina

Pomysły na prezenty dla dzieci?

 • Ferby

  Wiadomo, że jak zaczyna się październik to tak na prawdę blizej Świąt więc czas rozpocząć planowanie, szczególnie szukanie też pomysów na prezentu. O ile dla dorosłej części rodziny problemów z prezentami nie ma to z dziećmi już niestety sprawa tak łatwa nie jest. Przeglądając oferty sklepów z zabawami natrafiłam na sklep z edukacyjnymi zabawkami z drewna dla dzieci maxizabawa.pl i musze przyznać, że bardzo mnie zaciekawiły. Myślicie, ze to dobra propozycja na Świąteczny prezent dla najmłodszych?

 • Już dochodzi połowa listopada a ja poważnie myślę o Mikołajkach. Zwykle dzeci dostawały jakieś drobiazgi, które znajdowały w butach. Było z ty sporo zabawy. W tym roku chciałabym nieco pogłębić wychowawczo przezycia moich dzieci. Zamierzam zamowić listy od św. Mikołaja. Na portalu listymikolaja.pl można zamowić taki list podając informacje o dziecku, zdjęcia... List przychodz pocztą po kilku dniach. Można też zamówić video od św. Mikołaja dla konkretnego dziecka. bardzo chcę żeby dzieci przejęły sie tym co będzie do nich mówił św. Mikołaj.

 • maksik

  Taki list to na prawdę fajna sprawa, sama taki zamówiła już przyszedł i reakcja dzieci bezcenna. Sam list zapakowany świetnie i na prawdę jak prawdziwy. Ale prezenty i tak trzeba kupić samemu więc polecam zajrzeć co w ofercie ma sklep z zabawkami https://www.budka-krasnoludka.pl/ bo bardzo ciekawie te zabawki się prezentują.

 • Kalina

  List do Mikołaja to fajna sprawa, ale to może być tylko dodatkiem do prezentu. Widziałam fajne zabawki w sklepie: babysdream.pl/zabawki-dla-2-dwu-latka-dwuletniego-dziecka . Jest duży wybór, dla różnych grup wiekowych. Zastanawiam się jeszcze nad tym co wybrać ale chyba zdecyduję się na coś edukacyjnego.

 • Jaga

  Dla dzieci to wiadomo, że najlepszym prezentem będą zabawki. Ale warto z nimi nie przesadzać a jeśli już się decydować na nie to raczej wybierać te edukacyjne. No i mimo wszystko ograniczyć kupowanie konsol do gier czy telefonów dzieciom, bo niestety ale one nic dobrego w czasie rozwoju nie wprowadzają.  ____________________
  http://www.opiekunki.aterima.pl

 • elka33

  Wiosna już za pasem, więc może warto zadbać o kondycję u dzieci? Dobry pomysł na prezent to trampolina do skakania. Dla przykładu model Fillo Fiber z http://www.trampolini.pl jest wartym uwagi rozwiązaniem. Ta trampolina ma grubsze, ocynkowane rury. Nad głowami skaczących jest dodatkowy ring dzięki któremu siatka jest profilowana i ryzyko wszelakich kontuzji zminimalizowane praktycznie do zera.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Koncentratory tlenu - https://tlenwdomu.pl/

Nawigacja

Social media