Forum

» Szkoła

Gdzie do szkoły średniej?

 • Kurak

  Moje dziecko nie długo będzie stało przed wyborem szkoły średniej. Czym się interesuje? Gotowanie przede wszystkim. Polecicie jakąś dobrą szkołę, żeby mogło kształcić się w tym kierunku?

 • Monika

  Szkół gastronomicznych jest wiele. Pytanie tylko co po takiej szkole chce robić? Wiele osób po gastronomiku nie ma szans na pracę w dobrej kuchni.

 • Kalina

  To bardzo ważne żeby określić co dziecko będzie mogło robić po ukończeniu szkoły. Mój bratanek w tym roku kończy gimnazjum i też stoi przed wyborem szkoły średniej. Jest bardzo zdolny i jak twierdzi zamierza zostać przedsiębiorcą. Brat postanowił wybrać dla niego szkołę http://www.lifeskills.pl/ w Warszawie. To szkoła kształcąca w dwóch ścieżkach: dla przyszłych liderów i lekarzy. Myślę, że po tej szkole nie będzie miał problemów z dostaniem się na studia. Szkoła stosuje programy autorskie i wprowadza nawet lekcje z praktykami przedsiębiorczości. Wydaje się, że to odpowiednia szkoła dla chłopaka.

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Koncentratory tlenu - https://tlenwdomu.pl/

Nawigacja

Social media