Forum

» Zdrowie

Depilacja u mężczyzn

 • Monika

  Panowie jak podchodzicie do tematu depilacji ciała? Chodzi o takie zagadnienia jak depilacja pleców, klatki czy okolic intymnych. Wiem, że dostępne są specjalne urządzenia do tego celu. Korzystacie?

 • Kalina

  Ja chyba nie chciałabym, żeby mój mężczyzna się depilował. Za to sama chętnie korzystam z depilacji woskiem w http://bodywaxstudio.pl/ . Nie trzeba się zapisywać z wyprzedzeniem. Zawsze kiedy mam taką potrzebę po propstu jadę i czekam chwilę. Salon specjalizuje się tylko w depilacji, więc robią to naprawdę profesjonalnie.

 • A mnie się podba gładkie męskie ciało. Nie mam nic przeciwko męskiej depilacji. Dobrze zbudowane ciało nie powinno być przykryte włosami. Na Żoliborzu jest salon prowadzony przez doświadczone kosmetolorzki, które mają świetny sprzęt do depilacji: http://tresjolie.com.pl/depilacje/
  Laserowe usuwanie włosów w gabinecie Très Jolie odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i renomowanego sprzętu. Laser LightSheer® Duet™, to amerykański diodowy laser medyczny z certyfikatem bezpieczeństwa i jakości wydanym przez Urząd ds. Leków i Żywności w Stanach Zjednoczonych, a także europejskim certyfikatem jakości ISO 9001. Badania wykazały, że depilacja laserowa przeprowadzana z użyciem LightSheer® ma prawie o 50% wyższą skuteczność w porównaniu do zabiegów przeprowadzanych przy użyciu innych specjalistycznych urządzeń w tym tak często rekomendowanego IPL.

 • justinawawka

  Mój facet depiluje tylko intymne strefy, poza tym nie jest jakoś bardzo owłosiony

Ostatnie komentarze

 • lilka_89 » lilka_89

  Ostatnio byłam na ślubie u przyjaciółki i oprócz zwyczajowej koperty, zafundowałam obojgu młodym masaż relaksacyjny. Byli zachwy...

 • Marko » Warszawskie atrakcje

  Warszawa to rzeczywiście bardzo piękne miasto. Można tam wiele zobaczyć. Ja np nie lubię zabytków bo wolę puby ;D

Polecane strony

Portal biznesowy dlafirm.eu

Przepis-y.pl - proste przepisy kulinarne

Tylko dla kobiet - wyjatkowesukienki.pl

Przemyślana reklama? Marketing szeptany - Mama Marketing

Koszulki i bluzy dla par z akomu.pl

Nawigacja

Social media